Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

njn. to jsem se také setkal s zářivkovým tělesem, které mělo na krabici reklamní sdělení, že je včetně z.trubice, ale v návodu bylo, že je to demonstrační kus pro předvedení funkce zařízení (tj. jako přibalená zkoušečka) a že trvalý provoz s touto trubicí může vést k nevratnému poškození elektronického předřadníku. Když jsem chtěl o rok později koupit stejné těleso, abych v dílně neměl dvě různá, tak mi v té prodejně sdělili, že to lidé nosili po měsíci na reklamaci, takže proto to přestali odebírat. Njn lidi návody nečtou. Mě nevyhovovala barva světla, tak jsem trubici vyměnil hned při instalaci. Jenže jsem milou trubici hned neodnesl do odpadu, takže po pár letech skladování se dostala do jiného dražšího svítidla, které do druhého dne...

no.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika