Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano souhlasím s vámi, že koupit v místě by bylo nejlepší. Ale ten prodejce je navázán na Garland, takže pokud se traktoru týká je to MTD a Cub Cadet a WERCO a to je HECHT. O Hechtu se zmniňovat nebudu, ale pokud se to týká MTD a s ním spojeného Garlandu mám vlastní negatívní zkušenost, že prodejce je u mnohých věcí bez GARLANDU vedle jak ta jedle. Před několika lety jsem u nich koupil křovinořez Marunaku s motorem Kawasaki a ani za 3 měsíce mě prodejce ač se snažil jak mohl nebyl schopen ke křovinořezu dodat strunovou hlavu (protože mu odpovídající hlavu nedodal Garland), se kterou by se dalo sekat. Skončilo to odstoupením od smlouvy a vrácení zboží a peněz.        A těch negativnívch zkušeností s přístupem Garlandu k řešení záručnícvh oprav a dodávek dílů jsem na fóru přečetl řadu. Takže ani s odstupem několika let se v Garlandu asi moc nic nezměnilo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika