Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Nevím proč si stále pěstujeme systém DODOS. Měli bychom aspoň na nějakou dobu ochladit kupovací zvýšenou teplotu. Přiznejme - je to nedomyšlený šmejd. Stačí se podívat na nabídku opovrhovaného Hechtu. Mnozí se přímo vysmívali, Hecht - checht! Mám před sebou sice již starší nabídku pro rok 2012. Mají v ní čtyři druhy drtičů. A to 625 SILENT - ozubený válec, vak 60l, příkon 2500W, 6280 XL - ozubený válec, 55l koš na drcený matroš, příkon 2800W, madlo, nebo upravený okraj násypky pro manipulaci. Ochrana proti přetížení, motorová brzda. Další dva jsou se spalovacím motorem. Výfuk štěpky dostatečně vysoko. Cenová hladina -3590, 4490, 9990, 18990Kč.Osobně vlastním nejsilnějšího Sharka. Starý jistič 10A, ještě nevypadl. Mám jen 170, ale připadá mi, že pánové projektanti ve Varesu tento projektovali pro pygmeje v Africe. Ten jednometrový šlaušek pro elektřinu, při manipulaci jen překáží. Kolečka jsou malá, použití opěrné nohy coby ojky je problematické, mohu dělat krůčky o maximální déce 10cm. Chce to minimálně delší nohy, kolečka o větším průměru, k opěrné noze prodloužení, pro snadnější manipulaci, výška výfuku v takové výši, aby se pod něj bez problémů mohla vsunout aspoň masopřepravka, na ochrannou mažetu použít onačejší matroš, protože ta gumka se zlomila pří prvním použit a to jsem mlel jen pár stvolů slunečnice a v neposlední řadě vybavit tento stroj, místo toho metrového cancourku na přívod elektřiny, řádnou vestavnou vidlicí. Takže - přidělat si jakékoliv svoje, otázka pár minut - již nikdy!!! Je nanejvýš vhodné si tyto nedostatky uvědomit před koupením a nákupní zbrklost nechat doma!!
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika