Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pročetl jsem mnoho ale stále nevím jakou cestou se vydat. Jsem příznivce spíše kvality. Na druhou stranu vím že některé renomované značky používají levné komponenty a kvalitou jsou pak stejné jako kterýkoliv no name. 

Já sám jdu raději zlatou střední cestou. Mám malou zahradu a přilehlý pozemek k bytovce který je nutno na střídačku se sousedy občas posekat. Dále jsem koupil kus pozemku kde postupně budu budovat zakradu větší. Uvažoval jsem o rotační sekačce ale na takovou plochu a terém mi přijde příliš velká, těžká a neohrabaná.

Vybral jsem tedy křovinořez. Tchýně má elektrický Oleo mac, seká jakž takž normální trávu. Jinak nemám srovnání a potřebuji motorový. nakonec jsem se rozhodl pro levnou Stigu SB 33 D. Prodejce mi ale řekl že je to čínský dvoutakt a ať přidám 1000,- a vezmu si nejnižší Stihl(ten má ale jern strunovou hlavu-kotouč by se hodil).

Chtěl jsem se ale dostat cc na 5000,-, to je asi nereálné s kvalitním strojem.

Rád bych kvalitu, dvojitý popruh, strunu i kotouč. Uvažoval jsem začky Stiga, Stihl,Dolmar, Hitachi.

Co vybrat.Díky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika