Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pěkná teorie ;oD

Zrovna mám jeden exemplář na stole. Nalejt novej benzín, vyměnit svíčku, kontrola kabeláže, vyčistit filtr, vyčistit vzduchový  "ventil" nádrže, seřídit karbec, zkontrolovat tlak. Mám jich na starosti několik, ale jsou to vetšinou držáci (nic moc technika, ale na chaloupku to většinou stačí). Většinou odejdou vinou obsluhy (chalupáři maj v tomhle holt svou hlavu). Většinou pomůže jen větší údržba a jede se dál (zase do prvního příjezdu na chalupu, páč pak to zase po zimě nestartuje "kamaráde, udělej mi s tím něco ;o)) Pokud po výměně a kontrole základních věcí nejede, je čas na nějakýho kutila (většinou lesáka, kterej dělá dvoutakty celej život), kterej je šťastnej, když vám to rozchodí, protože si opět potvrdí, že na co sáhne, opraví. Rozhodně vám nebude kvůli svýmu zisku tlačit novou mašinu. V místní hospůdce jistě budou nějakýho takovýho "Ferdu Mravence" znát, ale bacha na "Brouky Pytlíky" ;oD

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika