Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nedávno sem měl v ruce 143BTS. Fakt hrůza. Strunová hlava byl hlavolam a použitému materiálu nevěřím ani dobrý den. Kryt okolo strunové hlavy křehký plast, na motoru oplastování z podobného chinaplastu... Ergonomie- no šlo to držet v rukách. Systém dělené hřídele, jako by někdo dělal nohama. Známý kterého to byl stroj mi druhý den volal že se mu začal točit motor na hřídeli, pak rukojeti... Motor šel za plynem docela pěkně, ale dravost Husqvaren v tom nebyla. No já nevím co je na Hechtu tak super mimo té ceny. Myslíte vážně Husqvarnu? nebo nějakou Partnerku 422 či Mccullocha vyrobeného Husqvarnou group? tam jo to by se zpracování dalo porovnávat. v ergonomii je Hecht pravda někde u 245R. Ta je takové kopyto se kterým se mi nedělá nic moc, naopak 345R/545Rx už jsou e ergonomií jinde.  Nechci vyzdvihávat Husqvarnu do nebe, ale zase takhle to vidím já- prodejce, kterému by se za ty prachy Hecht prodával mnohem víc než dražší Husq, ale prostě jim nevěřím a nechci si kazit jméno. Svoje sem si s Hechty v servisu už zažil a nééé děkuji tohle vážně k životu nepotřebuju. Chápu když je s nimi někdo spokojený, některé kusy držely v pohodě a jiné :(

Z.F.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika