Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

dnes mi přišel křovinořez Einhell BG-BC 25 S. Vše jsem smontoval dle návodu, naředil benzín, nastartoval dle návodu a začal jsem sekat trávu - struna. Vše šlo v pořádku, dvakrát jsem jen vypínal křovinořez, abych shrabal posekanou trávu. Pak jsem jej nastartoval, začal sekat a po cca 8 - 10 minutách křovinořez chcípl. Myslel jsem, že mi došel benzín, tak jsem jej vyhákl z popruhu a koukám, že v nádržce je ještě čtvrtka. Tak jsem chtěl znovu nastartovat, ale natahovací šňůra se ani nehla. Chci se optaat, pokud se někdy někomu stalo něco podobného, jestli tam třeba není nějaká pojistka, která se musí zmáčkout nebo uvolnit, aby bylo možné křovinořez nastartovat. V návodu se nic o tomto nepíše. Rád bych to dosekal - nebo bude potřeba reklamace?  Děkuji všem za pomoc

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika