Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Normální zatáčka s připojeným vozíkem na silnici není problém, ale obecně s vozíkem potřebujete velkou plochu, poloměr otáčení záleží na Vás jak vytočíte kleče. Když kosím louku, na konci obrat o 180 st - otočím se o 90 vlevo při výjezdu z řádku a pak zařadím zpátečku a o 90 st couvnu a stojím opět proti řádku to není žádný problém. Děláte dobře, výkon je nenahraditelný, každý HP je ve vzrostlé louce třeba, tam nejvíc. dvoububnovka B 82 se při přerostlém ucpává, jednobubnovka B 67 projede cokoli,  běžnou trávu, kterou vozím k sousedovi kravám kosím 2* ročně. Leju běžný B 95 a taky když míchám modrou vodičku, vidím Pepka námořníka, ale je to pro pocit. B a S s tím asi problém nemá rotačka Honda na to dojela a hoši v servisu mi slíbili, že když jim dám 8, tak mi vymění karburátor, že to prý nejde vyčistit. Spojka mi zatím neodešla, tak uvidíme, jen se ožvejkalo lanko bowdenu.  Držet zmačklou spojku dlouho je ale námaha, tak když mám delší trasu, drží mi ji taková ta pomocná svěrka, jinak chytá křeč do ruky. Mám pořád původní svíčku, startuji na druhé škubnutí, na první dám plyn uplně na doraz, na druhé o 1 cm zpět a motor chytá i v pod nulou. Za velkých mrazů jsem stříknul benzín pod svíčku, ale to bylo jen jednou, jinak v 15 pod nulou piju grog a nepracuji.

pavel

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika