Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Diky za radu,

prave i proto se snazim sehnat zkusenost od nejakeho realneho uzivatele tohoto stroje. Zkrachovat muze mala i velka firma, ze se nekdo ujme delani nahradnich dilu ci bude produkovat temer to stejne se da cekat jen u vyrobku vetsi firmy,  nicmene Robot mi zatim teoreticky pripadne pro me potreby nejlepsi, potrebuji hodne sekat, na coz Agzat potrebuje prevodovku, potrebuju i neco malo orat, kde se mi nelibi system prepinani volnobezek u Vari, potrebuji pomerne dost jezdit - vyborny Agzat s diferencialem, na Vari je spousta prislusenstvi relativne levne... Je tezke zvolit, uprimne receno, to nejmene spatne reseni.Zadny neni idealni, kazdy ze stroju ma sve pro a proti a ptat se tu jaky stroj zvolit znamena, jak jsem procital diskuse, jen souboj majitelu Vari a Agzatu, kdo ho ma lepsiho ;-). Proto bych chtel jeste jednou poprosit, je tu nejaky uzivatel Robota, ktery by se podelil o zkusenost? Jak moc se to kazi, jaky je servis (i kdyz to mozna zalezi na lokalite), jake je to na or.bu, jake na sekani, jak se s tim da neco uvezt, je vyhodou silny motor nebo to kola, diky relativne nizke vaze, nedokazou prenest na zem a je to k nicemu?

Diky za reakci

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika