Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nejsem si jistý, jestli jste mě pochopil, nebo jestli jsem pochopil já vás. U Vari Globál a postupně u všech malotraktorů Vari bude motorová jednotka mít jedny kleče a ty budou prostě lehčí, tedy i celá sestava "motorová jednotka". Nikde jinde a na ničem jiném se "neubralo" ani deko. Jsou tam jen jiné disky kol, jiné pneu se samočistícím tvarem dezénu. Takže není reálný základ se domnívat, že se posere převodovka, protože je to novinka ap. Až strávíte na nějaké výstavě byť jediný den u expozice Vari možná změníte názor na věkovou populaci, která se nejvíc zajímá.  Je to prostě starší generace.  50+ Možná máme každý jiný pohled na tuto věkovou kategorii, proto to nedorozumění a taky nechci padesátníky řadit do starého železa, ale myslím, že teď už je to jasné. Mladejm se nechce ani chodit za strojem. Až na vyjímky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika