Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Husqvarnu traktor ani omylem, hydrogyr ani omylem.Kliňák na hq šestihranný mě koštoval 1500kč, závlačka 200kč a těsnící guma cca 30cm délky u koše 500kč a to ceny neřeším pokud odpovidají kvalitě, ale toto je výsměch, kvalitu to nevidělo ani z dálky.Klíňák slabý, vodící kladky s měkkýma ložiskama, navíc bez vazeliny, v přípaďě vylepšení se musí udělat i nové řemeničky, původní jsou svařené.Pozor na šrouby, mají americké stoupání, nepoškodit hlavy.Hydrogyr teply netahne, tomu se vyhnout obloukem, což je špatný, když se seká jaro-léto, dodělat chlazení.Jen posez byl příjemný, ale na hondu to nemá ani tímto.Až když jsem ho měl doma, tak jsem se jel podívat na hondu-o polovinu silnější klíňáky, navíc propletený, řemenice větší průměr navíc nýtované, masivní kloubky řízení... no co, vsadil jsem na kecy o profi stroji z katalogu hq a čekal jsem za necelých sto litrů kvalitu(vždyť spousta lidí má za ty prachy prima auto).Tak jsem začal hledat stejnýho vola a ještě první rok to šlo z domu(docela mě děsí nabídka hq okolo 40tis.,když za jednou tolik to byla katastrofa),ale na druhou stranu musím uznat, že servisy musí taky z nečeho žit.A co se týče sběru, je jen v říši fantaazie, takže mulčovat co jen to půjde(a to jediný ještě ušlo, mělo to totiž dvě a dvě kudly-takto doháněli otáčky oproti konkurenci).Nikdy jsem si nepomyslel, že vyslovím kacířskou větu: ZLATEJ MOUNTFIELD (ve stejný cenový relaci-95tis.)
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika