Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Koupil jsem Pony IIA jako rotavátor, nápravu s koly, sněhovou radlici, bubnovou sekačku a pluh. Jako přívěs používám přívěs za osobní auto. Tahám asi 400 kg dřeva. Jenže... Bez závaží na trávě prokluzují kola a to jezdím jen do mírného kopce. Asi 12/100 m. Na asfaltu bych se toho nebál. Souprava nemá brzdy, ikdyž z mírného kopce to motor ubrzdí, ale je to nebezpečné, protože při prasknutí řemene se přeruší spojení mezi motorem a koly. S radlicí na sníh to jde tak do 20 cm. Potom sníh přepadává. S bariérami jsem si poradil prorážkami a jejich postupným plněním přibližně do výše 80 cm. Dnes používám radlici na urovnání terénu v létě. Na sníh mám pořádnou samostatnou frézu. Kusy ledu bych frézou nedělal, můžete ji poškodit. Bariéry od sněžného pluhu fréza zvládne, pokud jsou čerstvé, radlice se do nich těžko zakousává. S prokluzováním řemenu jsem nikdy neměl problém.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika