Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravíčko.

Děkuji Vám za tipy.

Pokud mohu mluvit za sebe:
Z nabídky HQ mne nezaujalo zhola nic, až na jediný model - R150SV/H. Ta prohrála ve výběru díky vyšší ceně (která by se dala překousnout) a především váze (+plastová kolečka nevypadají příliš přesvědčivě).
Model, který jste doporučil je možná ok, z mého pohledu je konstrukce příliš komplikovaná, pro můj účel nevhodná.

Marina, přiznám, je pro mne neznámá značka. S ohledem na její nabídku bych viděl jako řešení nerezový model, kterýžto má bohužel již velmi široký záběr, a taktéž poměrně vysokou cenu.

Jellikož sekačku budou obsluhovat i starší rodiče z manželčiny strany, preferuji opravdu něco blízkého zmíněnému Partnerovi, čili téměř bezúdržbová (nekorodující), jednoduchých tvarů (z důvodu čištění, a manévrování kolem stromů), silným - snadno startovatelným - motorem (značkovým OHC/OHV), velkými koly (200mm stačí), centrálním zdvihem výšky střihu a dobrým sběrem. Cenu je možné zvýšit pokud to situace bude vyžadovat, ale ne příliš, a ne na úkor horší kvality oproti staré sekačce. Jestli mi rozumíte. :)

Děkuji Vám moc za radu, vážím si Vaší nezištné pomoci.

S pozdravem
Marek

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika