Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Můžu se tedy zeptat, co s tím? Kupoval jsem benzín u BENZINY. Stáří benzínu nepřekročilo 2 měsíce. Co s tím mám jako uživatel dělat? Koupit si vždycky litr benzínu na jedno sekání a zbytek z nádrže nalít do kanálu a vypustit karburátor, protože další sekání bude za 2 týdny? Jakou benzínku pak vybrat? Nekoupím si čerstvý ale nekvalitní benzín? Nedají se použít nějaká aditiva? Bohužel musím říci, že se jako zákazník cítím podveden. Ke stroji jsem se choval slušně, benzín jsem nezanedbal a budu muset po několika sekáních řešit servis a smažit za to značné výdaje. Koupil jsem si Hondu, aby mi sloužila, protože měla být nejlepší. Takto to vypadá, že budu bohužel v servisu častým zákazníkem...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika