Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím chalupáře.K akumulátoru sděluji to, co vím asi 24 hod.Odešla mi na traktůrku Partner (Husqvarna)po 4,5letech baterie. Nová by měla mít kol.24 Amperhodin.Vhodné baterie nabízí také japonská fa.(nevím jak se to správně píše, podobně ale jako)(Yucca).Stojí kol.1650.-Kč.A jedna malá domů.Původní baterie již nešla nabít.Byla i po hodině(mrtvá, tj. nepříjímala proud.) Tak jsem jí napojenou na traktůrek dal šok přez propojovací kable k baterii od auta.2x po pěti sec.nic, ale pak traktůrek naskočíl.Posekal jsem vše a praktůrek odstavil.Pak jsem jej jen z plezíru zkusil znova nastartovat.A div se, traktůrek nastartoval s "mrtvou" baterií ihned.Pak ze nelze vstát "z mrtvých".Ale tu japonskou baterii tam dám.Pozor na gelové baterie.Buď nedávat, nebo nabíjet jen pulzní nabíječkou, tedy,pokud nechcete ihned přijít o baterii a také o peníze.Pohodovou sezónu na Vaší zahradě přeje J: Elner  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika