Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny majitele sekacího traktorku Starjet A 102.Nepíši k tématu ale nenašel jsem žádnou jinou diskuzi o tomto stroji.Mám takový problém s motorem.Při startování starter otáčí motorem velmi pomalu, jako by jej někdo brzdil, Napadnul mne vadný starter a tak jsem jej demontoval, rozebral,nikde nic vše v pohodě, tak jsem ho promáznul a vyzkoušel na "tvrdo"se start.kabely na baterku a fičel o 106.Po namontování zpět na motor zase to pomalé otáčení, řekl bych že je to tak o3x měně než točil před závadou.Kolega má ten samý tak přijel ke mne, sundali jeho starter a ten samý problém.Tak jsme dali můj startér na jeho a super, startér točil motorem jak divý.Tak teď jsme z toho v pr... i:)Motorem jde ručně otáčet ale jakmile zapnu startér tak někdy jen startér zajede do věnce a ani s ním nepohne.Tak trošku jsem kutil, hrabu se ve všem ale tady si opravdu nevím rady, Nestalo se to někomu z vás???Ješte doplním že jsem vytáhnul autobaterii a výkonu 60Ah a kabelama jsem to zhusil na prudko přímo na startéru a furt to samé.Děkuji za každou radu čím by to mohlo být než to odvezu do servisu.Záruka už skončila:(

Štýber

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika