Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, Nasi milovane 15 let stare bubnove sekacce zn. Giralda odesel hnaci klinovy remen, problem je ten, ze v Mounfieldu, jsou nejspis pekne vycurani, jelikoz pri dotazu, zda maji typ shodny s tim starym jsem dostal klinovy remen, ktery je sice shodny s katalogovym, ale i kdyz je pretahnut pres vsechny mozne zpusoby, tak je tak velky, ze se hnaci sila na buben vubec neprenasi... Po navsteve MF a pozadavku vymenit remen za mensi, jsem dostal odpoved, ze jsem ho natahl spatne a ze mi mensi nedaji, jelikoz je dle katalogu spravny... Samozrejme, ze prodejce nezapomnel dodat, ze pokud me se to nepovede, tak mam sekacku privest k nim. Z toho jsem pochopil, ze prodej mensiho klinoveho remene v hodnote 130 Kc se jim nevyplati jako prehozeni spravneho remene v servisu, kdy inkasujou 1000-1500 Kc, je mi z tohoto pristupu opravdu zle... Proto bych se vas majitelu tohoto bubnoveho zazraku chtel zeptat, zda nevite, jaky typ se do Giraldy 50 vlastne vejde a popripade, kde jste ho zakoupili? Dekuji! Honza
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika