Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Možností je víc. Já jsem zvolil pro mne nejjednodušší - propojení PPR trubkami (vlastním totiž tavící pistoli včetně nástavců, nůžky a ostatní nářadí pro práci s tímto materiálem). Stačí do nádrže vykroužit nástavcem na vrtačku odpovídající otvor (mám 32 mm, tj. 1"), do něho vložit závit přechodky plast - kov s vnějším závitem a na každou stranu plastu IBC vystříhnout ze silnější staré duše (nejl. traktorové) dvě odpovídající těsnění (lze i koupit). Případně doporučuji použít k utěsnění silikon, guma časem zpuchří a je třeba ji vyměnit. Trošku pakárna je nasazení těsnění zvnitřku nádrže, horním otvorem je to skoro nemožné - za tímto účelem jsem si vyřízl dočasnou "montážní" díru v horním dílu nádrže (ve tvaru velkého C), která se posléze zase zalepí (doporučuji ponechat rozebiratelné - hodí se na čištění a případné opravy netěsnosti). Na závit se potom nasadí odpovídající protikus a utáhne se proti přechodce venkovní. Použil jsem všude hned za přechodkou pákové ventily, při případné opravě postačí vypustit pouze tu jednu opravovanou nádrž. Jinak ventily co jsou na IBC kontejneru doporučuji nechat jako odkalovací (předpokládám že budete jímat dešťovou vodu...). J.K.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika