Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pokoušela jsem se na diskuzi najít příspěvek týkající se výběru křovinořezu jako takového. Většina příspěvků je zde vedena už na konkrétní typ. Já bych potřebovala radu spíše pro začátečníka (začátečnici). U chalupy máme pozemek cca 2400 m2. Část je jakž takž "udržovaná", na části jsou nálety a to včetně stromků o průměru tak 5-10 cm. Pozemek je svažitý, sem tam balvan, ovocné stromky aj. Ráda bych poprosila o nějaký typ na správný druh křovinořezu a případné zdůvodnění proč si ho vybrat. Z navrženého si už najdu to pro mě správné, ale neodvažuji se jít naslepo do obchodu, kde by mi jako zcela technikou nepolíbené ženě 100% nacpali kdoví co. Obsah motoru, počet otáček mi opravdu nic neříká. Pokud tedy budete na můj dotaz reagovat, tak prosím, abyste se mi to snažili vysvětlit polopatě. Chtěla bych křovinořezem sekat jak nálety, tak i přebujelou trávu v oné "udržované" části zahrady. Předem děkuji za reakce. Markéta

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika