Kde koupit japonská javor Acer palmatum dissectum 'Tamukeyama'?



hendrychova - (1) - 98.76 (?) 
12.8.2014 19:08, zobrazeno: 4758x

Dobrý večer, poraďte, prosím v kterém zahradnictví nebo zahradním centru v okolí Vrchlabí (v okrese Trutnov, Semily, Jičín) je k dostání shora uvedený japonský javor. Předem děkuji za Vaše příspěvky. S přáním všeho hezkého Ilona.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 112.7 (?), 13.8.2014 17:47

Pokud máte v dosahu hobby market "Yippiejaja-yippie-yippie-yeah", tak tam zpravidla jsou, roubované na cca 80 - 100 cm kmínku. Nejblíž asi Hradec Králové. Koupil jsem postupně dva a zdárně rostou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 112.7 (?), 19.8.2014 17:24

Ještě jsem se včera díval na zahradě na javory a porovnal jsem dva červené kusy a mám z toho jeden poznatek k barevné stabilitě červeně: Kdyby jste narazila na javor acer palmatum dissectum Firecracker, tak neváhejte a kupte, je stabilnější barevně než Tamukeyama!!! Přednost Tamukeyamy je ale v tom, že má z dissect nejpevnější větve a tedy lépe odolá mokrému sněhu a větru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika