Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

máme na zahradě krásný veliký šeřík, bohatě kvetoucí. Jeho velikost je asi lehce nad 2,5 m výšky a šíře keře je asi 3 m. Každé jaro z něj mám velkou radost. Šeřík je vysazen u sousedova plotu (sázeli původní majitelé) a je to západní strana.

Dnes přišel soused s tím, že si chce stavět zeď 2,5 m vysokou, za kterou bude mít altán, tzn, že i se střechou to bude ještě vyšší, čímž šeříku sebere úplně západní sluníčko a zeď bude těsně doléhat na kmeny šeříku. Bojím se vysoké vlhkosti (u nás jsou vyšší podzemní vody), chorob a plísní. Teď má soused za plaňkovým plotem složené harampádí ("pouze" do 1,5 m výšky) a kdybych plot občas neošetřila proti plísni, tak máme bílo všude. A i tak se mi zdá, že vlhkost je sice ještě vpořádku, ale jen tak tak na hranici.

Je takto vysoká zeď řešením situace nebo ji akorát zhorší (myšleno pro šeřík)?

Předem děkuji za odpověď, jsem z toho celkem zoufalá.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika