Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravíčko, potřebovala bych od Vás pomoc ohledně těchto třech rostlin, které bych si ráda pořídila, ale neznám přesné názvy. Na prvním obrázku se jedná o jalovec, kterého má sousedka, sama název neví, dostala ho darem, jak jalovce nemusím pro jejich rychlý růst, tenhle už má cca 2 roky a pořád je takto malý a navíc užasně zbarvený. Na druhém obrázku má být údajně obyčejná thuje, ale i když jsem prošla několik zahradnictví, tento typ jsem nenašla, proto by mi přesný název také pomohl. No a třetí bych si ráda pořídila jako keř, ne ale na tyči jak je na obrázku, potřebovala bych o něm informace jestli může být v polostínu a do jaké výšky se rozrůstá, popř. když budu vědět název, dohledám si to. Děkuji předem za informace. Přeji hezký den

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika