Králíci - očkování



host - 21.1 (?)
12.9.2013 11:56

take pouzivam acidomid samec skace jak tygr mivam 10 až 12 mladych. mach.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 218.17 (?), 29.6.2010 10:04
davejte granule s kokcidikem a do vody krapet octa aby meli v žaludku občas kyselo aby se kokcidie usmrtili. krmím je granulama, senem a pampeliškama upozornuji jen pampeliškama a krom jednoho nafoukleho kralika kteremu dala moje dcerka listy od kvetaku nevim co je to kokcidie.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 21.1 (?), 12.9.2013 11:56

take pouzivam acidomid samec skace jak tygr mivam 10 až 12 mladych. mach.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.18 (?), 23.3.2011 18:24

Chtěl bych se optat, kolik se dává toho octa na litr vody a na jak dlouho.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 142.241 (?), 19.2.2020 12:23

Souhlasím s vámi. Dávám ACIDOMIT a dále kupuji od firmy Benefeed -  Aquamid s.r.o. Amivit a další dopňky již několik roků. Zatím jsem s těmito doplňky a firmou spokojená. Zboží zašlou i na dobírku. Také jsem si zkusila osobní odběr po dohodě v mimo pracovní dobu (v době oběda), z jejich výdejního skladu mám domů 250 km. 

Alena Lišov

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 241.98 (?), 29.6.2010 11:03

já si teda dovolím nesouhlasit - krmím trávu jak jen to počasí dovolí, začínám ji dávat malým králíkům klidně i v 6 týdnu života... pěkně po malých dávkách ráno i večer. A žádná kokcidioza, žádné nadýmání. A to proti kokcidioze ani nepřelečuji. Tráva je výborný zdroj potřebných látek pro králičí organismus... problém je spíše v tom, že chovatelé to neumí nadávkovat. No a pokud Vám králík onemocní po malé hrstce trávy, tak problém není v trávě jako takové, ale v celkovém zdravotním stavu vašeho chovu.  Pak spoustě lidí vyjde jednoduší krmit jenom suchou píci, což je myslím škoda, protože čerstvá tráva je super krmivo a králíci jen kvetou.

Takže já říkám, trávu krmte a bude te mít králíky také fit. Kdo to má totiž zamořené kokcidozou či enterokolitidou, tak se zdravotní problémy stejně objeví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.242 (?), 18.8.2010 14:37

Tak chovatelé, jak jste na tom letos? Docela by mne zajímalo jestli i u Vás, ve Vašem okolí řádí tak mixamatoza jako u nás u Brna. Králíci očkovaní před měsícem, dnes jsem zase musela dva mladé (cca 2,5 měsíce) zabít, všechny příznaky. Kolem dokola děs, běs, očkovaní, neočkovaní, krmení zeleným nebo jen senem.  Podělte se s Vašimi zkušenostmi, nestyďte se. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 138.168 (?), 24.8.2010 16:45

Bohužel v okolí Třebíče je toho taky dost, zatím nám žádný neuhynul, včera jsme očkovali, nevěděli jsme, že se to v okolí vyskytuje.Tak snad to přežijí bez uhynu.Teprve s králíky začínáme, tak to by nebyl ten správný start.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.242 (?), 24.8.2010 22:04

Jednak se omlouvám za překlep - správně myxamatoza. Držím Vám moc palce ať očkování zabere. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 26.8.2010 17:35

Ještě trochu vedle - správně myxomatóza.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.242 (?), 26.8.2010 23:44

Dík.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika