Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vysévala jsem je v březnu. Půda byla zrytá, následně uhrabaná, řádky dělám jen rýhu (násadou od koštěte cheeky semínka sypu opatrně, abych nenarvala celý sáček do jednoho řádku, ten následně lehce přihrnu z obou stran (takže vznikne takový hrbek - podobně jako u brambor, ale samozřejmě v malinkém wink Odrůdu z hlavy už nevím, mám tady několik sáčků, na všech je napsáno, že jsou pro celoroční pěstování. Zalévám myslím si průměrně, ani málo, ani moc. Když vyletou rostlinky a jsou velké cca 5cm, tak je proberu, aby mezi nimi byly mezery cca taky těch 5cm. Už nevím, kde je chyba, třeba hrášek, který je hned vedle, je v pohodě.. Připadá mi, že prostě vůbec nerostou, co pamatuju z dětství, tak když se daly na záhon ředkvičky, chvíli poté, co vylezly ze země listy, za pár dní jsme tahaly červené kuličky (a lupeny byly max 10cm), tady prd, všechno to žene do listů, které jsou po kolena a pod zemí je nula plus nic angry

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika