Nemoc jabloní



host - 43.222 (?)
29.8.2011 1:29

Mám to v různé míře na většině jabloní. Postižené jsou hlavně listy "středního věku". Né nejstarší, ani nejmladší. Taky nevím, co to je, ale určitě to bude mít souvislost s letošním podivným počasím. Podle obrázků, co jsem různě našel, vypadaly ty fleky, než se slily, na sluneční úpal. Jabka, co zbyly po jarních mrazech, rostou a vybarvují se, tak to letos řešit nebudu. Napište tady, pokud byste na něco přišel.   Rosťa

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
majkbeny - (1) - 236.194 (?), 24.8.2011 21:18, zobrazeno: 3971x

Dobrý den, prosím o radu k tomuto problému, který se vyskytuje na více stromcích jabloní. Jde o zabarvení listů, které je do hněda. Máte s tím někdo zkušenosti?

Děkuji

listy
listy

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 43.222 (?), 29.8.2011 1:29

Mám to v různé míře na většině jabloní. Postižené jsou hlavně listy "středního věku". Né nejstarší, ani nejmladší. Taky nevím, co to je, ale určitě to bude mít souvislost s letošním podivným počasím. Podle obrázků, co jsem různě našel, vypadaly ty fleky, než se slily, na sluneční úpal. Jabka, co zbyly po jarních mrazech, rostou a vybarvují se, tak to letos řešit nebudu. Napište tady, pokud byste na něco přišel.   Rosťa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika