Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážený, neberte prosím další řádky osobně, jen se pokusím trošku věc vysvětlit. Jsem přesvědčen, že osobně jste i pro velkoobchod zajímavý, rozdíl je ale v tom, že jeho obrat skutečně potřebuje zaplatit ty pracovníky, co se kolem všeho pohybují. A to zisk ze 3 - 5 odebraných stromků bohužel nemůže. A ani reakce dalších zákazníků s tímto množstvím. Sám jsem se prodejem ovocných stromků zabýval, ale postupem času zájem tak upadal, že jsem prodavačku platil z jiné činnosti. Zkrátka zjistíte, že si to vůbec finančně nemůžete dovolit. Stromek proti šroubováku je specifický hlavně v tom, že je to živý organismus. Zabalit šroubovák bude zřejmě úsměvné, zabalit a expedovat ovocné stromky je trošku jiné. No a pokud byste chtěl kombinaci podnož odrůda dle svého, tak to by ten školkař potřeboval vědět 3 roky předem. Ale věřte tomu, že školkař skutečně hodně přemýšlí nad tím, co a na co bude očkovat, či roubovat. Jinak by bohužel zřejmě skončil, či změnil předmět podnikání. Neříkám, že jinde je to jednoduché, ale srovnám třeba brambory. Na jaře zasadíte a za zhruba 120 dní můžete začít vyorávat. Je to jídlo, odbyt bude bez problémů. U ovocného stromku to trvá 3 - 4 roky a výsledek? Nejistý prodej. Stanislaw

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika