Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Inu já taky etvrdím, že spravokořenění je vhodné, jen říkám že to je Jediná možnsot jak stromek naštěpený na konkrétnní podnoži přimět k silnějšímu růstu. Nezlobte se, ale myšlenka že zasazením stomu hlouběji ho přiměji k silnějšímu růstu, je dost zcestná. Jeden příklad za všechny, skupinka permakulturistů mě požádala, abych jim odborně pomohl při výsadbě sadu starých odrůd. Bohužel vzhledem kmému vytížení jsem nemohl být osobně přítomen při výsadbě, ale napsal jsem jim základní chyby, které se dělají a ky jak se jim vyvarovat. Boužel to nedokázali dodržet a všechny stromky vysadili o 10, ano i 15 cm hlouběji než měly být.. I p dvou letech je tam růst minimální, protože stromky si ještě neytvořily pořádné náhradní kořeny a ty původní jsou utopené hlouběji v méně živé půdě... Stačí toto vysvělení, nebo to mám rozebrat i z hlediska evolučně ekologického?

           Ing. Fidla

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika