Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V době pořizování této odrůdy (12 let) byla fota dostupná snad jen dvě.Jasně si pamatuji kónický tvar a plody skoro celočervené žíhané.Po první úrodě mě to zarazilo, jaký tvar plodů mám já.S netem jsem začal pátrat (fotek je stále poskrovnu).Nalezl jsem fota odpovídající tvaru mých Jantarů a různé intenzity vybarvení.Tvarová odlišnost by mohla být způsobena snad pěstebnímí podmínkami.Konzumní zralost je také kratší než bylo uváděno v prvních popisech.Při focení mrkněte, zda u většiny plodů dochází k extrémnímu otvírání kalichu.Člověk má dojem, že vidí až do jadřince.Někdy se to vyskytuje i u jiných odrůd ale u Jantaru to mám pravidelně.Pro mě je to znak pro sklizeň.Takto se rozvíjejí přibližně 10 dnů před sklizní.Moje fota jsou z různého období růstu a lze to krásně porovnat. -MIčurin II

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika