Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, páni zkušení.

Před 4 roky jsem koupil svůj první stromek hrušeň Clappovu.Vysačka tam byla. Ale nevím jaká podnož. Tehdy jsem nevěděl, že jsou kdoule a semenáče. Pánovi jsem řekl, že mám malou zahrádku 6m šíře a hned sousedy. On že, čtvrtkmen až polokmen a já vzal.

Teď mám první úrodu 4ks plodů, které ještě drží pevně. Jsou zelené s náznakem červeného líčka. Hruš.kvetla pozdně až po ostatních v kraji. Vedle mám gutte Luisu-ta kvetla asi týden před údajnou Clapp.Kolega mi řekl, že to není Clappova. Když se dívám na fotky plodů na netu tak se mi to nezdá na Clapp.   Prosím kdo to pozná. Výška 4 metry.Kmínek má průměr 7cm. Letorosty jsou poslední roky 120cm.Jede jak vzteklá. Je to Clappova?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika