Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Omlouvám se.Reaguji až dnes.Byl jsem se od středy prohřát v kúpeloch za Šamorínem.Zřejmě Vás zajímá habitus hrušně ve které plodí tři odrůdy a čtvrtá je ve stádiu jarního roubu.Celkové foto nemám ale dnes jedu na zahradu a pokusím se.Ovšem již bez plodů.Tak zatím jen slovně.Hrušeň jsem zapěstoval jako zákrsek do výše 3,5 m, kde ji udržuju ve stálé výši.Spíše jsem se zaměřil na košatost.Samozřejmě každá odrůda roste jinak ale dá se to ukočírovat a celkový tvar je v rovnováze. - Mičurin II (470 m)

Letošní bilance stromu: Lucasova - dvě plné ovocné přepravky.

                                      Williamsova červená - Dva slušné košíky

                                      Charneuská - jeden košík

                                      Jeanne d' Arc - letošní roub

Mimochodem násada plůdků byla letos tak vysoká, že jsem prováděl probírku na stromku asi 2,5 hodiny.Ale vyplatilo se.Nebudu přece klidit stovky malinkých plodů a přetěžovat stromek.Musí se myslet i na příští rok. No a dle obrázků je snad nad slunce jasné proč si tohoto stromku tak cením.- Mičurin II (470m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika