Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer. To je přímo skvělý nápad. Té trávy tam dejte co se jenom vejde i nyní na podzim. Na vrch se dává písek, krtínec prostě trošku nějaké hlíny.  Do takto připravené plochy nasejte ředkvičky, saláty a ještě za letošního sněhu budete sklízet.  Loni jsem polsedního září dokončil polykarbonátový skleník a 15.11. 2010 jsme sklízeli ředkvičky. Tráva hřála ještě hodně dlouho. Krásně se zakořenil hlávkový salát a naprosto bezproblémově přezimoval a rostl sklizeň 15.4. 2011. Letos mám v centrální uličce 4 vrchovatá kolečka našlapané trávy a v 764 m.n.m. mi stálále dozrávají rajčata a papriky si chrochtají. Vnitřní teplota v trávě je nyní 43 stupně, teplota ve skleníku 12 - 16 stupňů a venkovní teplota je nyní na nule. Jó tráva, někdo ji považuje za obtížný odpad, jiný s ní topí a potom hnojí.  Zdeněk 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika