Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

nedávno jsem rozmnožovala můj banánovník, protože ho kolegyně chtěly, a ujmuly se mi všechny odnože, dokonce i ty s jedním či dvěma lístky. Celkem 15ks (banánovník mi množí jak prdlej.. je to 2 týdny a už má zase 4 odnože). Banánovník jsem vyjmula z původního obalu a trochu odrolila hlínu z vrchu. Pak jsem si vzala ostrej nůž, a začala řezat. Do mateční rotliny jsem moc neřezala, jelikož jsem ho nechala udělat tolik odnoží, nechtěla jsem o ní přijít. Z jedné strany měl banánovník vždy trošku kořínků, z druhébyl přirostlý. Uřízla jsem ho tak, abych ponechala kořínky ale nesekla moc z matky. Pak jsem banánovníky namočila bohatě do stimulátoru a chvíli vyčkala - cca 30 min. Pom jsem banánovníky zasadila do hlíny, konkrétně z tesca do hlíny pro výsev a množení.. byla za cca 40Kč střední pytel. Banánovníky jsem zalila až druhý den a nechala za oknem na sluníčku. No a už dělají i ty odnože své vlastní odnože. Četla jsem, že se to napoprvé nepodaří namnožit, ale já to dělala poprvé a v pořádku. Není to zas taková věda. Hodně úspěchu přeji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika