Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, já začala s pnoucími jahodami vloni - zasadila jsem je do truhlíků o velikosti cca 30*30*30 cm a nechala do prvních mrazů zakořenit. Naštěstí byla zima 2006 mírná, takže se mi na jaře dvě ze tří sazenic probraly k životu. Od počátku růstu jsem 1 x týdně přihnojovala Kristalonem na jahody a při prvním květu jsem hnojit přestala. První květy jsem vyštípla podle rad v návodu - jednalo se asi o 3 květy na každé rostlině. Poté asi měsíc nekvetly vůbec. Po měsíci začaly růst jak šílené, tvořilo se hodně šlahounů, nechala jsem ale na každé rostlině asi jen 4 nejsilnější šlahouny, ostatní jsem uštípávala. Teď jsou obě rostliny plné květů a počínajících plodů. Sice většina lidí už má jahody sklizené, vypadá to, že já budu mít teprve v tomto týdnu první červenou. Ale mám z ní stejně radost. Zřejmě nechám svoji balkonovou zahrádku rozrůst a vytvořím pár dalších rostlin tak, že nechám zakořenit rostlinky na šlahounech. Snad se mi to povede a zase dám vědět příští rok na jaře, jestli se probraly k životu. Třeba budu patřit mezi ty, kteří budou sklízet jahody ještě v říjnu ;o) Hodně zdaru v pěstování

avalso@seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika