Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem se rozhodla, že stromek půjde pryč celý, tedy bohužel ne jeden, objevila jsem to i na jednom angreštu, ten už je taky na odpis a teď jsem to objevila na dalším, ještě jsem ho neostříhala, ale zřejmě bude taky napadený, protože letos měl také malé přírůstky, ale hodně plodil. Takže teď řeším otázku - dát pryč všechny napadené stromky a příští rok být bez angreštu a nebo jich obnovit polovinu a druhou příští rok. Myslím, že ten napadený příští rok ještě zaplodí, akorát neporoste, takže by z něj mohl být užitek než narostou nově zasazené, ale bojím se, aby se Nesytka z toho starého nepřestěhovala na ty nové... I když je to motýlek, takže hrozí, že přiletí i od sousedů. 

Dá se proti ní zakročit preventivně?

Prosím poraďte.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika