Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

dobry den, mate vyhodu ze mate misto s jehlicnani. Vetcinou sse doporucuje vysazovat kanadskou boruvky prave do hrabanky z jehlicnateho lesa... tak ze byt vama bych to nasadila hodne bllizko toho misto. Boruvka ma prave rada kyselou pudu.  Kdy vysazovat? vetsinou se vysazuji z jara, teda alespon ja jsem ji vysazovala kolem dubna. Nesazela bych ji na podzim, mohla by pomrznout... Ja treba pestuji tyto boruvky :Patriot (hodne oblibena v CR), bluecrop, goldtraube, berkley... No velikost sazenic se bude odvijet od toho za jak dlouho ji chcete sklizet.. V obchodech byvaji 2-lete, 3-lete i 4-lete jsem zahledla... Musite pamatovat na jednu vec, ze uplnou plodivost boruvka nasazuje kolem 5-6 roku. Tak ze kdyz koupite 2-letou, tak bude chvili trvat nez budete sklizet velke mnozstvi boruvek... alr i behem techto let, se da neco malo slidit z keriku. Kde ji nakupovat?.. Pokud mate ve vasi blizkosti nejakyho maloobchodnika, ktery je prodava takzkuste u nej..Lepe se o ne staraji nez napriklad v obchodech tipu (obi, baumax, atd...)). Ja jsem treba byla velice spokojena s internetovym obchodem. Svete div se, ale zbozi prislo v poradku, kazda ze zasenic se mi ujaly a prenadherna castka:-))). Tak ze bych klidne Vama i zauvazovala na poohlednuti z internetoveho obchodu... Hlavne co radim, poradne zalevat a hlavne poradne hnojit...:-))

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika