Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám Navaho i Arapaho, u obou lze pozorovat jakési znaky vzpřímeného růstu, ale rozhodně to není žádná sloupovitost, nějakou oporu potřebují.  To by je člověk musel ve vhodnou chvíli zastřihnout, aby vrchol výhonu již dále nepokračoval a nechat rozvětvit - pak by snad mohly být jakž takž samonosné, ale jakmile začnou uzrávat plody, tak to celé ztěžkne a stejně se to ohýbá k zemi, takže zase raději přivázat.

Vyvazuji koneckonců i Reuben, který roste téměř kolmo vzhůru, jenže právě během zrání se výhony začínají nebezpečně vyklánět a nechci riskovat jejich zlomení.

Chuť i velikost plodů je dobrá, tomu bych nic nevytýkal, Navaho mi ale letos sklidili ptáci, takže jsem měl jen pár bobulek, příští rok budu vědět víc.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika