Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, chci vám sdělit mé zkušeností s listovými pacibulkami. Právě jsem je vysazoval dnes. Do průhledné mísky od rajčat jsem osel asi 3 cm zeminy (suché) vše urovnal a uložil vedle sebe plošně pacibulky. Pak jsem to celé převrstvil stejnou osetou zeminou vrstvou asi 2-3 cm. Já jsem měl těchto pacibulek kole 150 ks, tak jsem uložil 2 vrstvy nad sebou. Tu horní vrstvu je třeba převrstvít 2-3 cm zemimnou. Tento kontejnerek jsem uložil na parapetu, aby prudký dešť mi to nepromíchal a pravidelně to budu rosít vodou. Koncem října dosypu zeminu do plna, převážu textilií a uložím do studeného sklepa min.  5 st. C. Může se to rovněž uložit do většího květináče, zasypat substrátem a zakopat do země na zahradu do hloubky alespoň 50 cm. Na jaře v březnu vše opatrně přesadím na husto do truhlíku nebo mísy. Po přesazení v tom roce se objeví 2-3 lístky a na podzim je nutno vše opakovat dokud nevyropstou větší cibulky.  Z letošních pacibulek by se mohly objevit první květy v roce 2015. Je to hezká zábava a přejí hodně úspěchu.       Vladislav

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika