Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Moc pěkné. Já jsem si také předloni zasadila obří slunečnice Kong, ale ne do shluku jak to vidím u Vás, ale jednotlivě. Také vyrostly do takové výšky,  ale asi že byly vysazeny jen po jedné, měly tak husté olistění, že jsme se do něj mohli schovat. Když jsme uklízeli zahrádku, museli jsme je utnout sekyrkou, jak měly silné stonky. Květů měly spousty, ale nesklidili jsme ani semínko. Všechno vyzobali ptáci. Nechápu proč, když nedaleko se nacházely obrovské lány slunečnic. Že by se jim tam nechtělo si zaletět, nebo že by jim ty moje víc chutnaly? Možná zemědělci používají nějaké lepivé postřiky, aby jim ta semínka při sklizni nevypadávala a tím pádem jsou naše slunečnice pro ptáky tak atraktivní. Kromě moc krásného kvetení se aspoň jako hmota do kompostu se osvědčily výborně smiley.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika