Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

nebojte, obchodníci umí s cenami kouzlit tak, že pak nevíte která bije. Je dobré, že pan ing. Kozák stanovil jistý etalon - standard kvality. Ale jak se již několikrát vyjádřil, ceny mu diktuje velkoobchod a tedy převážně objednávky od dceřiných společností AgroFertu. 

Osobně mám rád obě odrůdy od Tagra = tedy Tantal a Tristan. Z Kozákových je nyní dotahuje novošlechtění Mirka (na paličák jedna z nejlepších skladovatelností - zrovna v sobotu jsem měl topinky s "čerstvým" ze sklizně 2014 a loni mi vydržela až do nové sklizně Antonu). Na co je mi honba za ostrostí, když Havel končí skladovatelnost s masopustem a pak je to už gumové zteřelé nic bez chuti a s zápachem po merkaptanu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika