Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rada určitě  primitivní, ale  účinná a hlavě vedoucí k jasnému cíli: Sama z příspěvků vidíte, že pokud jde o příčinu, tipuje se od mrazu po květopasa, to znamená,  že jste přesně tam, kde byla. Ještě se mi nestalo, aby v prodejně zahrádkáře dokázali poradit aspoň to, co každý bude vědět, když si přečtěte příbalový leták. Takže ani tam pomoc  nehledejte. Dobrým radám sousedek se na sto honů vyhněte. Zkuste něco mnohem jednoduššího a efektivnějšího. V telefonním seznamu si najděte, kde sídlí rostlinolékařská služba ( kancelář je v KAŽDÉM okresním městě). Zatelefonujte tam, vyberte pár  nejpoškozenějších rostlin a čestvé, bez povalování někde po ledničkách je tam zaneste. Za poskytnutou radu jim kupte aspoň kafe. Ještě se mi nestalo, že by mi neporadili a když sami nevěděli, z profesní hrdosti to prostě zjistili tam, kde to vědí. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika