J. H. Hale



Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?)
17.10.2021 11:07

Díval jsem se dnes na trhu. Existuje sice asi nějaká "QA" procedura, ale když si nějaký zákazník vyndá sazenici a po prohlédnutí ji vrátí do jiného pytle, může k záměně dojít. Cedulka je jen na pytli a ne na sazenici.

Hale a jiné broskvoně na trhu
Hale a jiné broskvoně na trhu
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 8.9.2021 13:28

Mávnul bych nad tím rukou a považoval to za další záměnu, ale stromek pochází přímo od pana Mimma z Bulharska. Jinak J.H.Hale prodávali i ve Strážnici.

Broskvoň O´Henry
Broskvoň O´Henry
Broskvoň O´Henry
Broskvoň O´Henry
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 16.152 (?), 8.9.2021 16:53
V Bulharsku jsem je otrhal včera. Jinak by je napadl hmyz. Jsou velmi veliké, stále tuhé, ale chutné. Nechávám je v chladu k postupné spotřebě. Tvůj stromek byl od stejného prodejce, ale ta doba zrání se mi nezdá. Prodává ještě Suncrest a Fayette.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 8.9.2021 19:35

Abych se přiznal, tak si teď nevzpomínám jaký ten můj stromek má typ květů. Pokud je má zvonkovité, tak to je naprostá záhada, protože J, H. Hale na fotkách pana Mimma a stejně tak Suncrest a Fayette mají květy miskovité.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Geronimo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (388) - 1.200 (?), 8.9.2021 20:02

Moje J.H.Hale má květy miskovité a zrát bude příští týden + - s Ó Henry.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 9.9.2021 10:46

Už ani na to Bulharsko není spoleh. Podstrčili zřejmě panu Mimmovi to, co se jim právě hodilo. crying Byl bych rád, kdyby jsem na tom stromku příští rok objevil alespoň ty miskovité květy. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 17.10.2021 11:07

Díval jsem se dnes na trhu. Existuje sice asi nějaká "QA" procedura, ale když si nějaký zákazník vyndá sazenici a po prohlédnutí ji vrátí do jiného pytle, může k záměně dojít. Cedulka je jen na pytli a ne na sazenici.

Hale a jiné broskvoně na trhu
Hale a jiné broskvoně na trhu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika