Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Takhle podrobně jsem to nikdy nesledoval, šarže ani datum výroby balzámu již na víčku není. Abych pravdu děl, tak nikdy jsem si usychání do souvislosti s balzámem nedával. Používám jej nějaký ten poslední pátek na ošetření větších řezných ran, dříve jsem na to měl balakryl nebo jiné podobné barvy. Já mívám spíše problémy s usycháním celých větviček, zvláště po zakrácení při výsadbě nebo i krátce po ní. Už si ani nenechávám při koupi zkrátit větvičky přímo u prodejce na nějaké ty dvě očka, ale nechávám pro sichr rezervu. Jak na sviňu vždy odejde větvička kterou potřebuji na vytvoření korunky.

Konkrétně tahle broskvoň měla při koupi bohatou korunu (štíhlé vřeteno) s rozvětvenými větvemi až metrové délky, celkem silnými a proto jsem to ošetřil balzámem. Pokud by byly tak do půl centimetru průměru, tak to neošetřuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika