Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Broskvoně nemají podzimní vysazování moc rády a i já dávám přednost jarní výsadbě mírně narašených stromků. Přesto ale pokud nechci stromky dávat přes zimu do sklepa, nebo je zahrabávat na ležato do hlíny na zahradě, tak by mě zajímalo, jaký vliv má při podzimní výsadbě okamžitý řez provedený při této výsadbě. V minulém roce mně paní v prodejně se stromky ostříhala při tomto podzimním nákupu stromek, než jsem řekl "švec", ale přesto, že mi toto zastřižení na spodní dva spící pupeny nebylo moc vhod, tak díky mírné zimě stromek na podzim zasazený, na jaře dobře obrazil. Ale asi více záleží na průběhu zimy, než na radikálním zkrácení (odstranění skoro celé korunky) při podzimní výsadbě. Kmínek by mohl vyschnout tak jako tak, s korunkou i bez ní, že?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika