Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tech rad tu je uz hodne, tak pridam dalsi, cimz v tom udelam uplny zmatek. Asi by si kazdy mel sam vyzkouset co mu pujde nejlepe, ostatne tak jsem to udelal take.

Pro bezudrzbove mnozeni se mi osvedcilo nejvic jaro, duben-kveten. Vezmu vetvicku s patkou i bez, zapichnu na stinne misto do zeme a po zbytek roku se o to nestaram, maximalne obcas zaleju v dobe sucha. Pristi jaro mozno uz pomalu presazovat. Cim 'tlustsi' drevo zasadite, tim vice zivin tam je a tim lepe to preziva. Nutno ovsem ostrihat zelenou hmotu na minimum.

Takto mi to ostatne doporucili dodatecne i profi zahradnici, pry to delaji podobne (ale pouzivaji stimulator). Jaro je dle meho nazoru nejlepsi v tom, ze je jeste hodne vlhko a do tepleho sucheho pocasi to stihne zakorenit. Jakekoliv jine obdobi znamena velke usili udrzet rizky pri zivote.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika