Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, nebyla jsem tu a když už jsem pak měla odpoěď prakticky sesmolenou, došla mi šťáva v notebooku a všechno se mi smazalosad Tak mne to nakrknulo, že den jsem ani neměla chuť něco psátcheeky Je to tak, jak napsala Lída, dala si s tím prácismiley yesJá k tomu ještě dodám. Sama mám plot na střídačku zlatice-pustoryl právě proto, aby to dýl kvetlo. Jenže: ony ty keře mají pak rozdílné nároky na údržbu, jinou dobu stříhání. Zlatice, aby více kvetla, se má hodně sestříhat hned po odkvětu, pustoryl je volnější a moc se nestříhá. Takže je to, jak máte naplánováno sice hezké, ale složitější na tu údržbu. Pokud ho budete držet jen volně, bez řezu, sem tam odstranit starou větev, bude asi dole vyholený a míň kvést. No a ještě k rugose. Ta má tendence rozrůstat se výmladkama všude kolem, respective dál a dál. Dá se tomu zamezit poctivým objížděním sekačkouwink

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika