Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, chystám se vysadit živý plot z kvetoucích keřů. Snažila jsem se nakombinovat tak, aby vždy něco kvetlo po celé délce, proto jsem se rozhodla pro střídání keřů po jednom. Pořadí rostlin jsem se rozhodla střídat takto: trojpuk, ibišek syrský, veigelie, pustoryl, zlatice, růže svraskalá a takto pořád dokola. Potřebovala bych poradit s rozestupy mezi rostlinami, tak, aby nebyly v plotě mezery, nebo aby na sobě nebyly rostliny namačkané. Ono neni problém najít si na internetu rozměry  (šířku) jednotlivých keřů, ale z vlastni zkušenosti vím, ze skutečnost občas bývá jiná, než udávaný rozměr. Vzhledem k tomu, že je to záležitost několika let, než všechno doroste, tak jsou pro mě chyby velmi nežádoucí. Mohl by někdo z vlastni zkušeností poradit? Díky moc.

Andrea

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika