Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, stalo se mi to samé, bohužel. Já žádnou náhradu nesázela, protože jsem to na tom místě nepotřebovala. Stálezelený živý plot, ještě rychle rostoucí... Můžete volit ptačí zob, který má i neopadavé varianty a rychle roste. Pak tis, který než se rozjede, tak to chvilku trvá. Kalina roste poměrně rychle, cesmína má růst velmi pomalý. Bobkovišeň, ta je také stálozelená, dekorativní list, ale občas zmrzne. Thuje, hodně v dnešní době zatracovaná, nisméně jí na dvou úsecích v zahradě také mám, protože roste velmi rychle, dá se dobře tvarovat a není problémová. Já bych volila spíš opadavé keře, kde je veliký výběr a můžete mít v zimě třeba zabarvené vetve. Pustoril, svída, zlatice, brslen, trojpuk, šeřík, tavolník, vajgélie, dřišťál, mochna, zákula. Možností je opravdu spousta. Marcela

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika