Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny, zavíječ se mi vloni objevil na keřích poprvé, nejdřív na skalníku, a to dokonce brzy na jaře, takže jsem to zahnědlé lístky připisoval spíš omrznutí než nějakému škůdci, pak se objevil na dvou buxusech a přesně jak se popisuje, začal keře ožírat zevnitř keře, takže nejdřív nic nepoznáte, pokud keř nezkontrolujete - pomoc byla jednoduchá, pořídil jsem Decis, přípravek na likvidaci savého a žravého hmyzu, po aplikaci ty mrchy do tří hodin zdechly a spadly na zem, takže jsem je zametl a hodil na oheň. Keře pak nádherně obrazily a vypadají letos spokojeně. Nicméně díky tomuto počasí se objevily pavučinky na jiných třech keřích, takže opět proběhla aplikace Decisu a zabralo to i na ještě nevylíhlé škůdce, opět to opadlo a bylo zlikvidováno - nicméně člověk to musí kontrolovat průběžně, takže aplikace zase proběhne. Jinak je důležité přidat do roztoku nějaké smáčedlo, používám obyčejný přípravek na nádobí za pár drobných, ceny Decisu je kolem 50 korun. Můžu jen doporučit! Petr. PS: jak tady někdo poznamenal, že nechce do zahrady "valit" chemii:-) bez ní to bohužel opravdu nepůjde!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika