Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dekuji, jsem si vedom blizkosti a s vyholovanim na strane u fasady nemam takovy problem (on uz i dnes neni ciste kulaty, ale to clovek nediva-li se z boku nevidi). Vyhodou zase bude to, ze jalovec bude pekny v 1. patre, kde je balkonek. O odirani fasady (viz dalsi prispevek) nemam starost, mam tam kaminky a kdyz by to byl problem, tak vyresim nejakou fixaci.

Muzete nejak objasnit ten vypocet? Zlaty rez znam, mam to chapat tak, ze pri prumeru d mam mit vzdalenost od fasady l = d/2 + d/1,618? Pokud ano, tak mi to prijde jako cista magie a nevidim v tom moc hlubsi smysl... (zivi mne exaktni vedy, tedy dokonce vlastne matematika, umelec nejsem). Chapu i Fibonacciho posloupnost, ze treba u sisky ma vyznam (i kdyz v prirode spis jde o fraktaly, coz jsou mnohdy prave ruzne iterovane systemy).

Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika