Čerpadlo Rob-2



Stránky: 1,  2,  3   
host - 149.89 (?) 
18.5.2009 14:12, zobrazeno: 37359x

zdravím setkal ste se někdo už stou to ponorkou typu malyš, původem české výroby ROB technické parametry: Čerpadlo je určeno k čerpání čisté a mírně zakalené vody ze studní a vrtů do max. hloubky 45 m Výkon čerpadla (Q): 0,4 - 0,12 l/s Minimální průměr vrtu: 102 - 105 mm Výtlačná přípojka: 1/2" až 3,4" Provozní napětí: 230V Kmitočet: 50 Hz Příkon (činný): 220W + 20% Jištění: min. 6 A Hmotnost bez el. vodiče: 3,3 kg Délka kabelu: 10m,15m,25m,35m,45m

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 18.5.2009 14:16
Ano, setkal :-). Patří k nejlepším čerpadlům tohoto typu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 99.214 (?), 18.5.2009 14:18

Setkal- to je odpověď na otázku.

Jinak mimo tento dotaz - je to pěkný křáp, ale to jste se asi neptal. Jen jste potřeboval navést případné zákazníky.

Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 74.67 (?), 3.5.2011 10:31

Souhlasím s tím, že je to křáp. A navíc neuznávají žádné reklamace.Nejdřív to na mě zkoušeli s pískem a když jsem jim řekl, že mám reklamační protokol, říkali závada vznikla zaškrcením výtlaku. Pořád mleli to samé (asi to mají nacvičené), i když jsem jim říkal že mám silnostěnnou hadici a fungovalo mi to 30 let. Akorát to jejich čerpadlo 2 dni. Už jen pro ten jejich přístup bych doporučoval jiné čerpadlo. (třeba Ruche).

Franta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 169.203 (?), 17.6.2013 9:59

Mám stejnou zkušenost - je to křáp. Odešlo dva měsíce po záruce. (víkendově používáno na chatě, čistá voda z vrtu)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 34.44 (?), 11.7.2013 13:56

Tak se také připojuji k nespokojeným uživatelům... Vydrželo dva a půl roku a poroučelo se do věčných lovišť. Používáno pouze sporadicky k vyčištění vrtu a letos dva měsíce pro přečerpávání vody. Překvapivě opravitelné díly - membrány jsou v pořádku

Podle toho, jak dopadli jiní, ani nebudu posílat na opravu - škoda poštovného.  

Patří k nejdražším Malyšům na trhu, ale poměr cena/výkon (životnost) je bídný...  Příště tedy nejlevnější s tím, že je na ty dva roky záruky.

PS: názor jinde

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 149.89 (?), 11.7.2013 16:41

tyhle čerpadla potřebují 3/4" a větší hadici, při připojení na 1/2" se hodně "dusí" ja tak asi odrovnal všechny malyše co jsem měl. rekord trží hecht asi 14dnu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 150.145 (?), 11.7.2013 18:52

ve vrtu bylo na 3/4, ted na zalívání dokonce 1´´. Respektoval jsem, že je to plnoprůtokové, takže jsem ho ani "nedusil" stříkací pistolí.

Ale je to docela zklamání, za ty peníze to holt byl omyl...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 58.26 (?), 20.4.2016 18:56

Nám se pokazilo čerpadlo Ruche 4 měsíce před koncem záruky(2 roky, koupeno u pobočky Sigmy v Uherském Hradišti) a také mlel servisák to samé a nic jiného ho nezajímalo... Asi to mají naučené všichni nebo to byl děd Vševěd. Vyhazovalo to pojistky, údajně voda v čerpadle, prý se přškrtila hadice a když sem se ho ptal, jestli zkonroloval šńůru, tak že ne, přitom ze zástrčky tekla voda(údajně se tam protlačí od čerpadla nahoru).

Josef

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 149.89 (?), 18.5.2009 14:28
toje pekné prvni prispevek chvala a druhy prispevek zeto je krap takze toje 50 na 50 dobré no jeste dotaz proc je skvelé ve své kategorii. Dotedka 5 let jsem mel ruche 1NG spokojenost a druhý dotaz proc je to smejd z ceho soudíte (berem v potaz jeho technické parametry stema jsem smireny a vyhovuji mi) dekuji za odpoved martin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika